Ubytování na poslední chvíli? V září žádný problém ani na Makarské!


ubytování Chorvatsko

Do Chorvatska na dovolenou se jezdí i v září. Počasí je pěkné, moře stále ke koupání. Pokud se rozhodnete právě teď navštívit tuto nádhernou zemi, nic by vám v cestě nemělo stát.

Velkou výhodou dovolené v září je skutečnost, že je všude méně lidí. Nejde jen o volné dálnice a ulice ve městech, ve kterých se dá konečně volně dýchat, ani o menší nebo dokonce žádné fronty u stánku se zmrzlinou. Mimo sezónu najdete také velmi snadno ubytování v soukromém apartmánu, i když se rozhodnete vyrazit k Jadranu v podstatě ze dne na den. Šance, že bydlení seženete přesně v místech, kam se rozhodnete jet, je obrovská a navíc i cena je mnohem příznivější než v hlavní sezóně.

Makarska

Luxusní ubytování v samém srdci Makarské riviéry

Hodně lidí i v září vyráží směrem na jih na Makarskou riviéru. Jedna z nejoblíbenějších destinací v sezóně praská ve švech. Nyní v září si tam můžete užít neuvěřitelnou pohodu, koupat se, užívat si krásně volné pláže a luxusní jídlo v restauracích bez dlouhého čekání.

Chcete se ubytovat kousek od pláže v soukromém apartmánu s výhledem na moře? Zatímco byste v sezóně bez dlouhodobé rezervace předem neměli téměř žádnou šanci, září je měsíc, kdy se vám tento sen může lehce splnit.

Dubrovník

Poznejte přeplněný Dubrovník bez davů!

Také město Dubrovník, které ročně navštěvují statisíce turistů, si mimo sezónu můžete více vychutnat a ubytovat se na krásných místech, a to i pokud se rozhodnete vycestovat sem na poslední chvíli. Věděli jste že letos radnice Dubrovníku omezila počet turistů v historické části města? Nesmí jich tam být více než 4 000. Mimo sezónu se tímto trápit nemusíte. Sami tu sice nebudete, ale davy o poznání prořídnou.

Ubytování na poslední chvíli sežene v Chorvatsku v září velmi snadno. Máte v plánu během několika dní vyrazit k moři? Mrkněte na nabídku soukromých apartmánů a určitě si něco vyberete. Pro každého léto nekončí, pro někoho dovolená teprve začíná!

ČTĚTĚ:   Za vodní zábavou do chorvatských aquaparků

levné apartmány Makarska
Ubytování v Makarske

Ohodnoťte

One Response to Ubytování na poslední chvíli? V září žádný problém ani na Makarské!

  1. Lena Čechová

    Teď jsem se vrátila – bylo tam nádherně a moře úžasné…. 😀

Klikněte přes kterou službu chcete vložit komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


publikováno: Zář 2018, Kategorie : Chorvatsko