V Koprivnici se o víkendu konají rybí slavnosti


ubytování Chorvatsko

Trochu Vás asi překvapí, že rybí slavnosti tentokrát nejsou u moře v Chorvatsku, ale ve vnitrozemí, kde se ve městě Koprivnica uskuteční rybí slavnosti pod názvem Rybáři svému městu a ryby tu budou ty sladkovodní.

Město Koprivnica leží severovýchodně od Záhřebu.

Sladkovodní ryba je skutečným gurmánským zážitkem, a k říčnímu lovu ryb patří i romantické prostředí. Pohodlně sedět na břehu řeky a čekat, až se ta správná ryba zakousne, to je ten pravý zážitek a způsob odpočinku pro mnohé obyvatele Koprivnicko- križevacké župy. Proto jsou pokrmy, připravené z jejich úlovků obzvlášť chutné a příležitost ochutnat nejlepší z nejlepších vám nabízí akce Rybáři svému městu.

V rámci akce bude probíhat soutěž o nejlepší rybí paprikáš a pokud budete mít cestu kolem, můžete i vy tyto dobroty ale i mnohé jiné ochutnat. Skoro 600 litrů tradičního rybího paprikáše se vaří v ohromných hrncích. Nejšikovnější kuchaři soutěží, čí rybí paprikáš bude nejchutnější a výsledky jejich kuchařského umění můžete ochutnat i vy.

Kromě toho budou k dispozici i jiné rybí speciality a uzené ryby, alle nejezte jen to, co ulovili jiní, vezměte si udici a ve speciálním bazénu si ulovte svoji večeři.  Každý bude mít možnost si ulovit rybu a nechat si ji připravit. O zábavu tak bude skutečně postaráno

Ohodnoťte
ČTĚTĚ:   Sveti Filip i Jakov - severní Dalmácie
Klikněte přes kterou službu chcete vložit komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


publikováno: Bře 2012, Kategorie : Chorvatsko