Výhody cesty do Chorvatska autobusem


ubytování Chorvatsko

Řekne-li se cesta do Chorvatska autobusem, většině z nás se vybaví Vieweghův román „Účastníci zájezdu“ a zejména jeho kouzelná filmová verze. Spousta humorných zážitků s kolektivem dosud neznámých lidí, které společný osud propojí a po pár hodinách mají všichni dojem, že se znají již dlouho.

I to je jeden z důvodů, proč cestovat do Chorvatska autobusem. Navážete nové kontakty, které se postupem času mohou změnit v trvalé přátelství nebo ještě v něco pevnějšího.

Praha,_Zličín,_Autobus_MANHlavním důvodem k cestě do Chorvatska autobusem je však skutečnost, že dnešní moderní autobusy jsou velice pohodlné, takže standardní doba kolem deseti hodin se vám nebude zdát nijak dlouhá. Autobusy jsou vybaveny polohovatelnými sedadly, videem, toaletou i chladničkou na nápoje. Oproti cestování vlastním osobním vozidlem má volba autobusu ohromnou výhodu v tom, že se nemusíte o nic starat.

Nemusíte promýšlet nejvhodnější trasu, shánět si informace o objížďkách, uzavírkách, dálničních známkách a o jiných komplikacích. Přitom nepromeškáte ani čas, jelikož cesta autobusem netrvá o nic moc déle, jako cesta automobilem. Navíc dorazíte na místo celkem odpočatí, nebudete se stresovat v dopravních kolonách a ještě se můžete pokochat okolní krajinou.

V poslední době se na trhu objevují nejrůznější nabídky na dovolenou v Chorvatsku. Mezi jinými například i víkendové zájezdy zaměřené na koupání v Jadranu. Nemusíte si plánovat dovolenou a uvolňovat se ze zaměstnání. Prostě v pátek nasednete do pohodlného autobusu, můžete třeba shlédnout nějaké filmy, při kterých vám cesta uteče, ani nevíte jak. Sobotu a neděli se můžete věnovat koupání a opalování, sobotní večer strávit třeba v příjemné pobřežní restauraci, pojídat čerstvé mořské plody, popíjet tradiční chorvatské víno a v neděli v noci se vrátíte domů příjemně osvěženi a obohaceni o krásný zážitek.

Klikněte přes kterou službu chcete vložit komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


publikováno: Zář 2013, Kategorie : Chorvatsko, Magazín