Zlatni rat na ostrově Brač a město Rovinj mezi nejkrásnějšími


ubytování Chorvatsko

Internetový časopis Wild Junket nedávno uveřejnil žebříček osmi nejhezčích evropských pláží a šesti nejnádhernějších pobřežních měst. Místa na těchto žebříčcích získaly pláž Zlatni rat v Bolu na ostrově Brač a istrijské město Rovinj.

Zlatni rat se ocitl na třetím místě žebříčku. V časopise Wild Junket je napsáno, že má tato písčitá pláž zajímavý tvar, který se mění v závislosti na větrech. Poté, co si užijete koupání v moři a opalování, lze najít chládek ve stínu borovic u pláže Zlatni rat.

Před pláží v Bolu se umístila pláž Navagio na řeckém ostrově Zakynthos a španělská pláž Papagayo na Kanárském ostrově Lanzarote. Pláž Cala Tarida na španělské Ibize se umístila na čtvrtém místě, následuje portugalská pláž Sagres, španělská Las Islas Cies v Galici a turecká Patara. Žebříček uzavírá italská pláž Sabbie Nere na Sicílii.Rovinj

Rovinj se podle volby časopisu Wild Junketa umístil na šestém místě ze sedmi nejnádhernějších evropských pobřežních měst. Autor článku zdůrazňuje krásy starého historického středu istrijského města Rovinj. Kromě něj se na žebříčku nejkrásnějších měst nacházejí francouzská města Roquebrune a Antibes, Oia na řeckém ostrově Santorini, makedonské město Ohrid, Mdina na Maltě a italské Positano.

Zlatni rat na ostrově Brač a město Rovinj mezi nejkrásnějšími
5 (100%) 4 hlas[ů]
ČTĚTĚ:   Nejkrásnější místa Chorvatska - pláže Dubrovníku
Klikněte přes kterou službu chcete vložit komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


publikováno: Lis 2010, Kategorie : Aktuality z Chorvatska, Chorvatsko