Biograd na Moru: nádherné místo s novým zábavným parkem


ubytování Chorvatsko

Biograd na Moru je oblíbené chorvatské letoviska mnoha turistů a to nejen proto, že se jedná o jachtařské středisko. V okolí najdete krásné pláže a lokalita je ideální pro zajímavé výlety. Toto město má ještě jedno nové lákadlo: od 15. července je zde otevřen velký zábavný park. Dospělý i děti, kteří ho navštíví, se mají na co těšit.

Biograd na Moru je moderní město, které svým návštěvníkům nabízí vše, co si mohou od spokojené dovolené přát. Najdete zde luxusní restaurace i příjemné klidné kavárny. Navštívit můžete muzea i galerie. V okolí se nachází krásné pláže lemované borovými lesy.

Toto krásně upravené město a významný přístav se nachází 28 km jihovýchodně od města Zadar. Kromě pevniny se také rozkládá na malém poloostrově mezi dvěma zálivy: Bošana a Soline.

Zábava v novém velkolepém parku!

Biograd na Moru si vás může získat nejen krásnou pláží, ale také velkolepým zábavným parkem, jehož brány se zde 15. července otevřely. Fun Park Mirnovec představuje největší investici do zábavního průmyslu v celé zemi. Celý areál má hodnotu 12 milionů eur a byl postaven po vzoru světových center adrenalinové zábavy.

funpark biograd na moru

V parku najdete kombinaci adrenalinových jízd a zábavy pro děti, a to na jednom místě. Od 15. do 20. července je prostor otevřen s omezeným provozem, lístky jsou levnější a je možné koupit pouze online. od 20. července by měl již fungovat normálně. Cena lístku se pohybuje od 110 do 190 kun v závislosti na typu lístku a ročním období.

Pro návštěvníky je zde připraveno 24 atrakcí, které jsou rozdělené do tří témat: Pirátské město, Vesmír a Divoký západ. Jedna z nejzajímavějších atrakcí je určitě Adria Eye, díky které můžete vidět panorama od souostroví Kornati až po Vranské jezero. Nechybí tu zábavný program ani bohatá gastronomická nabídka. Park bude otevřen po celý rok.

ČTĚTĚ:   Chorvatsko v lednu: čekejte nadprůměrné teploty

Krásná pláž vhodná pro děti

Kromě zábavného parku můžete vyrazit na jednu z nejhezčích pláží v oblasti. Na jihovýchodě letoviska Biograd na Moru se nachází krásná pláž Dražica, kterou najdete mezi hotelem Adriatic a pláží Soline.Z centra města se na ní dostanete pohodlně pěšky po upravené a příjemné promenádě během asi tak 10 minut. Dražica je oblázková pláž a je dlouhá přibližně 300 metrů. Lemují ji borovice, které slouží jako skvělý přírodní stín.

Biograd na moru

Jedná se o pláž, která má velmi pozvolný vstup do moře, proto je velmi vhodná především pro malé děti. Na jižním konci pláže je postavený tobogán s bazénem. Na pláži si také můžete zapůjčit šlapadla, čluny, vodní skútry různé sportovní vybavení. Plážová lehátka, toalety, převlékárny i sprcha je samozřejmou součástí.Na severu pláže se nachází bazén s mořskou vodou, který je často využíván hráči vodního póla. Hlediště, které je zde postavené, vám umožní zúčastnit se jako diváci a zpestřit si tak pobyt u moře.

Nezapomenutelné výlety z Biogradu na Moru

Biograd na Moru je skvělé místo, odkud se dostanete do nádherných chorvatských lokalit. 7 km odtud se rozprostírá Vranské jezero, které se dá objet na kole a láká k příjemným procházkám. Máte-li rádi ptactvo, budete nadšeni. Jedná se totiž o skvělé místo pro pozorování různých druhů ptáků.

Také odtud vyráží trajekt na nedaleký ostrov Pašman, který je ideální zase pro potápění a šnorchlování. Jiný trajekt z tohoto letoviska vás zase odveze k nádherným ostrovům národního parku Kornati.

Kornati

Toto souostroví je tvořeno 89 ostrovy, ostrůvky a útesy a pokrývá je nedotčená příroda. Jsou rájem pro potápěče i jachtaře.

Biograd na Moru se stává ideálním místem pro dovolenou s dětmi. Neváhejte a udělejte si sem někdy cestu. Přejeme vám krásné zážitky!

ČTĚTĚ:   Tahle kráska vznikla ve Splitu! Představujeme největší plachetnici na světě

 

levné apartmány Biograd na Moru
Ubytování v Biogradu na Moru

Biograd na Moru: nádherné místo s novým zábavným parkem
4.7 (93.33%) 3 hlas[ů]

5 Responses to Biograd na Moru: nádherné místo s novým zábavným parkem

  1. Dana Bartáková

    Je otevřený od 15.července….ach ty překlady!…

  2. Radek Bilek

    Tam uz sme byli 😉

  3. jo jo, pardon, chyba v překladu srpanj 🙂 překladatelka si neuvědomila že to není srpen ale červenec

  4. Martin Kovařík

    Ty jo hezky 🙂 to potom zkusime 🙂

Klikněte přes kterou službu chcete vložit komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


publikováno: Čvc 2017, Kategorie : Chorvatsko