Cyklistický závod Tour of Croatia


ubytování Chorvatsko

Mezinárodní cyklistický závod Tour of Croatia neboli Chorvatskem se bude pořádat již čtvrtým rokem a to 17. až 22. dubna a bude mít šest etap na trase delší než 1000 kilometrů přes téměř celé chorvatské území.

Je to jedna z opravdu nejdůležitějších sportovních událostí roku, což potvrzuje přesunutí tohoto závodu do vyšší kategorie Světové cyklistické organizace (UCI) a zájem řady cyklistických týmů a médií k přenosu obrazu chorvatského cyklistického závodu na šesti kontinentech. V letošním roce závod bude ještě náročnější, bude hostit 20 týmů včetně těch z nejvyšší klasifikace organizace World Cycling (UCI), a to Bahrain Merida pro Cycling Team, Astana Pro Team a Trek Segafredo.

Články o cykloturistice a cyklotrasách v Chorvatsku

Cyklisté v Chorvatsku

Letošní ročník bude vzrušující a atraktivnější než předchozí. Závodní trasa prochází četnými parky přírody a národními parky a jsme hrdí na to, že tyto drahokamy prezentujeme soutěžícím a celému světu.
Závod probíhá na vzdálenosti asi 1000 kilometrů a prochází téměř celým Chorvatskem jak po pobřeží tak i na kontinentu. Závod bude denně vysílán Chorvatskou televizi s 11 hodinami živého televizního vysílání a přímý přenos bude také vysílán na Eurosportu. Televizní vysílání budou vysílat četné televizní stanice na 6 kontinenty. Takto celý svět znovu objeví nejkrásnější pohlednice z Chorvatska.


levné apartmány Chorvatsko
Levné ubytování v Chorvatsku

2 Responses to Cyklistický závod Tour of Croatia

  1. Jitka Holá

    Malochu, jedem?

  2. Jitka Holá

    PS: ale já v autě 🙂

Klikněte přes kterou službu chcete vložit komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


publikováno: Dub 2018, Kategorie : Aktuality z Chorvatska