Na Zadar se blíží velká vlna!


ubytování Chorvatsko

Ne, nechceme vás děsit žádnými tsunami (které jsou na Jaderském moři stejně nemožné) nebo jiným běsněním přírodních živlů. Pravděpodobně hodně velkou vlnu způsobí lidé! 4. srpna se totiž na molu v Zadaru nashromáždí přibližně 3 000 osob, kteří najednou skočí do vody. Všichni na sobě budou mít speciální tričko akce. Budete tou dobou v Zadaru? Nenechte si tento Millenium Jump ujít a ještě lépe, zúčastněte se ho třeba také!

Millenium Jump se bude konat již po dvanácté!

Jeden z největších masových seskoků se bude konat 4. srpna letošního roku a rozhodně se nejedná o žádnou novinku. Letos se bude konat již po dvanácté! A kde konkrétně? Na pobřežní promenádě Zadaru na Národním náměstí a Kalelargy. Zábavou akci s humanitárním charakterem organizuje již po dvanácté drogerie markt Croatia (drogerie DM)

Millenium Jump

Tato akce je charitativní a část vstupního poplatku, který musí každý „skokan“ zaplatit, poputuje místní školce, do které chodí děti se zdravotním postižením. Registrace stále probíhá, možnost přihlásit se mají zájemci do 30 července. Masový skok bude doprovázet koncert ve městě, takže o zábavu bude v Zadaru rozhodně postaráno.

Nebyli jste ještě v Zadaru? Zde malé představení města.

Zadar je nádherné historické město, které je však moderní a nabízí svým návštěvníkům od všeho něco: kulturu, sportovní vyžití, historii i umění. Najdete ho v severní Dalmácii asi 200 kilometrů jižně od hlavního města Chorvatska, Záhřebu.

Zadar

Historickým centrem se vine známá ulice Kalelarga, jejíž oficiální název je Široká. Protíná staré město od východu k západu. Kalelarga je dejme tomu něco jako naše Národní třída (nebo případně Václavské náměstí): prochází tudy průvody, při významných událostech se tu shromažďují lidé. Kalelarga zažila vše – od časů šťastných až po ty nejhorší.

ČTĚTĚ:   Vlakem do Rijeky: tipy na nezapomenutelnou dovolenou

Zadar je dobrým místem také pokud chcete navštívit některé z krásných chorvatských přírodních parků, jako je třeba Paklenica nebo Kornati.

Více se o Zadaru dozvíte v našem článku Zadar a nedaleká plážová letoviska.

 

levné apartmány Zadar
Ubytování v Zadaru

Na Zadar se blíží velká vlna!
3 (60%) 1 hlas[ů]

One Response to Na Zadar se blíží velká vlna!

  1. Magdalenka Bělašková

    Tak to je vyzva
    ❤️ ❤️ ❤️ ZADAR milujeme a kazdy rok se zastavíme

Klikněte přes kterou službu chcete vložit komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


publikováno: Čvc 2018, Kategorie : Chorvatsko