Podvodní park Verudela je novou atrakcí na Istrii u města Pula.


ubytování Chorvatsko

Jak by se vám líbilo procházet se jen tak po mořském dně a pozorovat vodní živočichy? Strávit čas s barevnými rybkami a užívat si podmořského klidu? Unikátní podvodní park, který leží nedaleko Puly vám tento možná nesplněný sen, splnit dokáže. Vypravte se na poloostrov Verudela.

Podvodní park Verudela najdete na stejnojmenném zalesněném poloostrově, který se nachází jen 1,5 kilometru od centra Puly. Poloostrov nabízí kromě parku také kamenité pláže a malé zátoky s plážemi oblázkovými. Jedná se tak o zajímavou destinaci, kam můžete z Puly vyrazit na výlet. Hlavně však je tu onen podmořský svět, který je pravým lákadlem této lokality.

Unikátní možnost nahlédnout do podvodního světa

Z podvodního parku Verudela si rozhodně odnesete jedinečné zážitky, čemž svědčí nadšené reakce těch, kteří ho již navštívili. Jedná se o skvělou příležitost, jak se podívat pod hladinu moře a přitom nemusíte absolvovat kurzy potápění.

Podvodní park Verudela

Návštěvníci zde dostanou speciální helmu, která váží 40 kilogramů a mohou se procházet po mořském dně v hloubce 4 metrů. Přilba je připojena přes gumovou hadici na kyslík a vy tak můžete v pohodě dýchat a volně se pohybovat. Na vlastní oči tak můžete pozorovat život pod mořem. Někteří se ze začátku mohou cítit trochu divně. Přeci jenom není běžné vrhat se do moře s tak těžkou helmou na hlavě. Nicméně po chvíli vnitřního zmatku se každý uklidní a užívá si ty krásné pocity pod vodou.

Podvodní park Verudela

Největším zážitkem bývá kontakt s mořskými živočichy. Ryby proplouvají doslova kolem vás, můžete se jich dotýkat. Vstupné činí 200 kun za jednu osobu a při odchodu každý návštěvník dostane obrázek a video z tohoto zážitku na památku. Park má rozlohu 200 m² a v plánu je jeho další rozšiřování. Jediným problémem jsou bouře, které mohou park poničit.

ČTĚTĚ:   Útěk na ostrov Brač. Toto místo si zamiluje každý!

Podvodní park Verudela

Pláž není to jediné, co očekáváme od dovolené

Podvodní park Verudela představuje nový a atraktivní způsob, jak těm, kteří se nepotápí, ukázat zajímavý podvodní svět. Rozhodně se jedná o atrakci, která je vyhledávaná, neboť ti, kteří jezdí do Chorvatska, už nechtějí trávit svůj čas jen na pláži. Hledají nové zážitky, prožívají aktivní dovolenou. A toto je jedna z možností, jak si ji zpestřit.

Turisté jsou z podvodního parku nadšení a atrakce sklízí pozitivní odezvu. Proto zvažte návštěvu i vy, pokud se budete pohybovat poblíž Puly. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost zažít podmořský svět jako opravdový potápěč.

 

levné apartmány Pula
Levné apartmány Pula

Podvodní park Verudela je novou atrakcí na Istrii u města Pula.
5 (100%) 3 hlas[ů]

One Response to Podvodní park Verudela je novou atrakcí na Istrii u města Pula.

Klikněte přes kterou službu chcete vložit komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


publikováno: Srp 2017, Kategorie : Chorvatsko, Istrie