V Rovinji byl otevřen luxusní hotel Monte Mulini


ubytování Chorvatsko

V Rovinji byl otevřen luxusní hotel Monte Mulini
17.4.2009

V polovině března byl v Roviji otevřen první luxusní hotel „Monte Mulini“, který je prvním pětihvězdičkovým hotelem hotelového podniku Maistra a současně jedním z nejluxusnějších a hotelů v celé Istrii. Jedná se o boutique hotel, jehož nabídka je svými nejvyššími standardy přizpůsobena nejnáročnější klientele. Hotel bude v provozu nejen v letní sezóně, nýbrž po celý rok, což rovněž ovlivňuje kvalitu jeho nabídky.

Kapacita hotelu je 109 pokojů a 10 apartmánů, přičemž apartmány nejsou umístěny v hlavní budově, nýbrž v samostatné budově, která hostům poskytuje pocit intimity a klidu.

Velkou předností hotelu Monte Mulini je jeho zakomponování do okolní přírody – zdejšího lesoparku Zlatni rt na samém mořském břehu. A přitom do centra městečka Rovinje je to pobřežní cestou od hotelu jen pár minut.

Na první pohled upoutá pozornost návštěvníků originální design hotelu, který je dílem architektonického a designerského studia WATG. Toto studio má obrovskou praxi – projektovalo již ve 157 zemích světa a odborníci jeho díla řadí k nejzdařilejším a nejoriginálnějším v této branži. Na výzdobě se podílely renomovaná studia v oblasti skla, nábytku, zrcadel, tapet aj.

Společnost Maistra do tohoto opravdu luxusního hotelu investovala více než 200 milionů kun. Kromě mimořádného designu a ekologických materiálů zdůrazňuje funkčnost hotelu, špičkové služby, wellness & spa centrum na ploše 1000 m2, speciálně vyškolený personál a bohatou gastronomickou nabídku ve třech restauracích a ve vinném sklepě.

Informace:
Turistické sdružení města Rovinje (Turistička zajednica grada Rovinja): www.tzgrovinj.hr

Ohodnoťte
ČTĚTĚ:   Jak slaví Mikuláše v Chorvatsku

Komentáře nejsou povoleny.


publikováno: Dub 2009, Kategorie : Aktuality z Chorvatska