Novinky v letním letovém řádu: přímým letem do Zadaru!


ubytování Chorvatsko

Do Chorvatska se můžete vydat i letecky. Pražské letiště letos nabídlo celkem 14 nových destinací, mezi kterými najdete i oblíbené chorvatské letovisko Zadar. Od března tam létá nízkonákladová společnost Ryanair.

Nechte pro jednou auto doma a užijte si dovolenou v pohodlí, bez stresů a dlouhého vysedávání ve voze. Místo 10 hodin jízdy za volantem (nebo na místě spolujezdce) se stále stejným, únavným výhledem na dálnici, můžete být v přímořském letovisku na Jadranu už za hodinu a půl. Přesně tak dlouho totiž trvá let nového letového řádu pražského letiště z Prahy do Zadaru.

Do Zadaru můžete letět každou sobotu a středu od dubna až do října.

Ryanair vám dovolí vzít si na palubu v ceně letenky příruční zavazadlo s rozměry 40 x 25 x 20 cm. A cena? Jednosměrná letenka vás v hlavní sezóně vyjde zhruba na částku od 1 000 do 2 000 Kč. Pokud poletíte mimo sezónu, můžete se dostat na polovinu této ceny. Vyplatí se proto dobře hledat a spekulovat nad datem odletu a příletu. Při troše štěstí můžete sehnat letenku za opravdu skvělou cenu.

Co v Zadaru?

Nebyli jste ještě v Zadaru a přemýšlíte, jestli má cenu o tomto městě uvažovat jako o cílové dovolenkové destinaci? Jistě, že má! Zadar je velmi oblíbené turistické letovisko na pobřeží, které nabízí všechno, co můžete od ideální dovolené očekávát: luxusní čisté moře, pěkné pláže, kulturní vyžití, procházky historickým městem i pohodové večery strávené v příjemných vinárnách. O mořských varhanech jste jistě už slyšeli. Je to právě tady, kde se každý den za přílivu rozezvučí hudba mořských vln.

Pokud byste se snad báli, že vás to tu omrzí, můžete být klidní. Vyplouvají odsud trajekty na nádherná místa, jako je například ostrov Ugljan nebo vzdálenější Mali Lošinj. Můžete se také vypravit lodí do krásného národního parku k ostrovům Kornati a nově bude pravděpodobně možné vyplout také do města Split a Šibenik.

ČTĚTĚ:   Lázně v Chorvatsku - wellness & spa Chorvatsko

Více o Zadaru se dočtete ZDE.

Bez mezipřestání se kromě Zadaru dostanete například ještě do Splitu (1,5 hodina letu) nebo Záhřebu (let trvá 1 hodinu a 20 minut).

 

levné apartmány Zadar
Ubytování v Zadaru

Ohodnoťte

4 Responses to Novinky v letním letovém řádu: přímým letem do Zadaru!

 1. Majka Neumannová

  Konečně letadlem

 2. Leňa Pánová

  Nikola Lžičařová
  Ondřej Lžičař

 3. Ondrej Urban

  To brzo!!! Mate 10 let zpoždění!

 4. Stanislava Horváthová

  Já mám letenku koupenou

Klikněte přes kterou službu chcete vložit komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


publikováno: Dub 2019, Kategorie : Chorvatsko