Nejlevnější a nejbezpečnější dovolená u moře? V Chorvatsku!


ubytování Chorvatsko

Láká vás moře, písčité pláže, odlehlé ubytování i romantická zákoutí? Zvolte si za svou letošní destinaci Chorvatsko.

Právě tato země se stala oblíbeným cílem českých turistů, a to především kvůli cestě na krátkou vzdálenost, která je velmi pohodlná při jízdě autem. Dalším důvodem je, že i když se rozjedete do krajiny vzdálené 1000 km, dýchne na vás kouzlo exotiky, ale stále si budete připadat jako doma. Hodně návštěvníků Chorvatska totiž pochází právě z Čech, čemuž se i místní obyvatelé přizpůsobují. A tak se nemusíte bát, že by mezi vás vstoupila jinde vcelku obvyklá jazyková bariéra. Domluvíte se bez problémů česky, chorvatština je našemu jazyku velmi blízká. Řada Chorvatů navíc i náš jazyk dobře ovládá.

nejlevnější dovolená v Chorvatsku

Chorvatsko bývá navštěvováno i pro své upravené pláže a průhledně čistou vodu. Vysoký standard čistoty moře je kolikrát oceněn modrou vlajkou. Ať už dáváte přednost písku nebo oblázkům, určitě si vzhledem k chorvatskému pobřeží, které se táhne celých 6000 km, přijdete na své.

Vaše nejbezpečnější dovolená

Aktuálním tématem se v dnešní době stává také otázka bezpečnosti. Také z tohoto důvodu jsou chorvatské pláže pro české turisty volbou číslo jedna. Setkání s nelegálními migranty vám zde nehrozí, hlavní uprchlické stezky do unijních zemích totiž vedou přes Řecko. Chorvatsko navíc patří k evropským zemím s nejnižší kriminalitou. Je zde zkrátka bezpečno asi tak jako u nás. Stačí, když se ve větších městech budete vyhýbat hloučkům lidí a žádný kapsář vám tak nezkazí náladu. Neděje se zde tedy nic neobvyklého, čeho byste se museli obávat. A tak se v dnešní politicky komplikované době ještě více posiluje pozice Chorvatska jako jedné z nejbezpečnějších zemí pro strávení vaší dovolené.

Za přírodou, historií i sportem

Češi si tuto tradiční destinaci oblíbili také z důvodu, že v Chorvatsku zkrátka ušetří. Levně zde seženou ubytování, jídlo, veškeré služby i třeba pohonné hmoty. Dalším chorvatským lákadlem je rozmanitá příroda. Majestátné hory, rozlehlé lesy, řeky, jezera, moře… V rámci poznávání přírodních krás Chorvatska byste si neměli nechat ujít Plitvická jezera, národní park Paklenica či vodopády řeky Krka.

ČTĚTĚ:   Blato na ostrově Korčula

Mezi turisty oblíbená města, ze kterých na vás dýchne historie, patří zejména Dubrovník, Split, Trogir, Šibenik či Pula. Chorvatsko nabízí i pestrou nabídku výletů s výborným trajektovým spojením na okolní ostrovy. Ať už tedy jedete za přírodou nebo za kulturou, Chorvatsko vás zkrátka nezklame. Skýtá navíc i řadu radovánek pro ty z vás, kdo chcete dovolenou strávit sportovně. Najdete zde totiž i širokou nabídku sportovního vyžití – od možnosti potápění, windsurfingu až třeba po golf a cyklistiku.

chorvatsko levně apartmány

Chorvatsko je také skvělou volbou pro ty, kteří chtějí dovolenou strávit spolu se svým domácím mazlíčkem. Je k tomu uzpůsobená celá řada tamějších ubytování i pláží.

Co se týče vztahů mezi Čechy a domorodými obyvateli, ty se nesou na příjemné vlně. Chorvati jsou příjemní lidé, kteří se brzy stanou vašimi velice aktivními společníky. Se svým jižním charakterem mají stále starost o to, abyste se u nich cítili co nejlépe. Jsou zábavní a pohostinní. Zajisté se k nim budete moc rádi vracet.

Vaše nejlevnější dovolená

Chorvatsko je také skvělou volbou pro ty z vás, kteří si hledají ubytování na vlastní pěst. Nechcete platit zbytečné poplatky za služby cestovních kanceláří? Vypravte se do své oblíbené destinace autem a ubytování si najděte v nejlevnějším katalogu ubytování v Chorvatsku. Vyberete si jeden nebo několik objektů, vyplníte kontaktní formulář a poté přímo s majitelem vámi vybraného soukromého ubytování domluvíte a pak už si můžete rovnou začít balit. Díky přímému spojení s majitelem apartmánu nemusíte platit zprostředkovatelům či cestovkám jejich provize, a proto právě v tomto katalogu najdete nejlevnější ubytování v Chorvatsku.

Ubytování v soukromém apartmánu vám zajistí celou řadu výhod. Příjemný pro vás bude určitě tolik potřebný pocit soukromí. Narozdíl od pobytu v hotelu také nebudete nuceni vstávat brzy ráno jen z toho důvodu, abyste se stačili spolu s ostatními návštěvníky nasnídat. A protože se v tradičních hotelech po snídani velmi často uklízí pokoje, nemusíte se bát, že byste byli v tomto případě ihned vyhnání na nechtěný výlet. Zkrátka v soukromých apartmánech budete mít čas ve svých rukou a bude jen na vás, jak s ním naložíte.

ČTĚTĚ:   Ostrov Korčula se stopou Marca Pola

Pokud vás nabídka exotické dovolené v soukromí zaujala, projděte si jednotlivé destinace a najděte po sebe tu nejpříjemnější. Soukromé léto plné pohody a klidu si můžete užívat například v oblíbené Dalmácii, Istrii nebo třeba na riviéře Dubrovník. Zajisté vás všechny zmíněné lokality okouzlí krásnou přírodou i poutavou historií.

Chorvatsko 1

Je léto, slunce pálí a moře je jen 1000 km od vás. Vydejte se za ním – do krajů podobných těm našim, ale přece exotickým. Vypravte se tam, kde se budete cítit bezpečně a jako doma. Chorvatsko má stále Čechům co nabídnout, tak proč toho nevyužít – chytře a levně. Tak šťastnou cestu za odpočinkem i dobrodružstvím.


Chorvatsko levně
Soukromé ubytování v Chorvatsku

Nejlevnější a nejbezpečnější dovolená u moře? V Chorvatsku!
5 (100%) 4 hlas[ů]

3 Responses to Nejlevnější a nejbezpečnější dovolená u moře? V Chorvatsku!

  1. Eva Švánová

    Dubrovník je krásný, historický…je na co se dívat

  2. Markéta Richterová

    Já bych Chorvatsko nevyměnila za nic na světě,mám ho proježděné od severu do středu,jen na jih jsem se ještě nedostala,věřím,že to napravím příští rok!

  3. Jan Ax

    Tech par kilometru nize se vyplati popojet

Klikněte přes kterou službu chcete vložit komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


publikováno: Čvn 2016, Kategorie : Chorvatsko