Už máte vybráno sve ubytování v Chorvatsku?


ubytování Chorvatsko

Je tady začátek února, mnozí už začínají hlásit v práci dovolenou, a tak je nejvyšší čas najít, naplánovat a objednat dovolenou u moře v Chorvatsku.
Na našem webu i facebooku vám nabízíme docela pestrou nabídku ubytování. Zatím je stále z čeho vybírat, ale pomalu se apartmány zaplňují, tak rozhodně neváhejte.

Můžete vybírat v blízkosti větších měst kde je více lidí ale i zábavy nebo menší klidná městečka či obce a dokonce můžete mít i dovolenou na ostrově na majáku o samotě.
Nezapomeňte také pohlížet na to, zda jedete s menšími či většími dětmi nebo jen parta dospělých.
Je potřeba brát ohled na záliby jednotlivých cestovatelů, protože někdo má rád jen povalování u moře a druhý zase rád sportuje, potápí se, jezdí na kole. Děti v Chorvatsku zase potřebují nějakou zábavu, aby se nezačaly nudit a zlobit. A když už budete vážit docela delší cestu a přece jen pár kilometrů najedete, je fajn si v okolí něco prohlédnout.
Třeba navečer, když už sluníčko zajde a není takové horko, bývá dobrá varianta pro návštěvu nějakého města či památek. Při té příležitosti si můžete naplánovat společnou večeři a ochutnat místní speciality. Prostě užít si Chorvatsko ze všech stran.
pláže istrie
Třeba na Istrii je krásné městečko Pula, známé svým amfiteátrem, který je jako kopie slavného římského Colossea. Pula je největším městem na poloostrově Istrie. Dalším krásným městem na Istrii je Rovinj. O Rovinji se říká, že je nejromantičtější město Chorvatského pobřeží a také je to nejnavštěvovanější město celého Chorvatska. Malebný je také přístav Novigrad. A nesmíme zapomenout na Medulin, turistické městečko se spoustou ubytovacích kapacit, lunaparkem pro děti i písečnou pláží.
rovinj
Istrie je pro turisty z České republiky nejbližší destinací pro ty, kteří jedou autem. Je sice na severu, ale i tak je tam nádherné přímořské podnebí a v létě spousta slunečných dní a teplé moře. Rozhodně stojí za návštěvu, takže mrkněte na ubytování na Istrii.

ČTĚTĚ:   Němci kvůly krizi nevycestují, Češi žádají velké slevy

Pokud se vydáme dále od Istrie na jih, můžeme si najít ubytování třeba na ostrově Krk. Nemusíte shánět trajekt, protože Krk je spojen s pevninou mostem. Ostrov není veliký, celkem se dá objet za den a návštěva ostrova i samotného města Krk je fajn. Nejoblíbenější je letovisko Baška a ubytko najdete na naší stránce apartmány Baška, ostrov Krk.
Baška Krk
Pokračujeme stále na jih a můžeme si najít ubytování na nějakém ostrově, třeba Cres nebo potom ostrov Pag. Ostrov Pag je také spojen s pevninou mostem. Hodně známé je městečko Novalja, kde se celé léto konají hudební festivaly a jsou tam známé diskotéky pod širým nebem.

A to už se nacházíme v Zadarské oblasti. Především Zadar je velké přístavní město, do kterého připlouvají i velké zaoceánské lodi.
Najdete tady jak moderní zástavbu, tak historický poloostrov s nabídkou spousty restaurací, kaváren, památek a muzeí. Odplouvají odsud i výletní lodě na ostrovy Kornaty. Z místního velkého přístaviště se dostaneme trajekty na protější ostrovy.
Kornati Zadar
Dále na jih se můžete vydat po tzv. Jadranské magistrále, která vede po pobřeží až do Splitu. Cestou budete míjet menší vesničky i větší obce a známější turistická letoviska jako Biograd na moru, historický Šibenik, Trogir nebo pak velmi známou Makarskou. A pořád nejsme u konce naší cesty po pobřeží. Dále můžeme navštívit Omiš nebo Brelu a vydat se úplně na jih do okolí Dubrovníku.

Prostě Chorvatsko má co nabídnout. Stačí si jen vybrat podle svých možností. Tak neváhejte a vybírejte. Chorvatsko už na vás čeká.

levné apartmány Chorvatsko
Levné ubytování v Chorvatsku

ERROR: city_id musí být číslo a musí být větší než 0.
Už máte vybráno sve ubytování v Chorvatsku?
5 (100%) 1 hlas[ů]

2 Responses to Už máte vybráno sve ubytování v Chorvatsku?

  1. Tereza Šmoldasová

    Objednano, koupeno! Dokonce 8 dni na Pagu, 5 dni Rogoznice, 8 dni klidu, 5 dni ruch velkomesta:) Tak moc se tesim!

Klikněte přes kterou službu chcete vložit komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


publikováno: Úno 2020, Kategorie : Aktuality z Chorvatska