Svatba u moře? Chorvatsko je ideální!


ubytování Chorvatsko

Chorvatsko je pro mnoho Čechů oblíbenou letní destinací. Některé páry si tuto zemi oblíbilo natolik, že se rozhodli říci si zde své ANO.

chorvatsko svatba

Chorvatsko má své kouzlo. Díky krásnému počasí a nádherným scenériím, kterým dominuje průzračně čisté moře nebo krásné vnitrozemí, má pro nás nádech exotiky. Hlavní výhodou Chorvatska je jeho dobrá dostupnost, proto se čím dál více zamilovaných párů rozhodne naplánovat si svatbu zde.

Nejen, že váš svatební den bude nezapomenutelný, navíc můžete pozvat své přátele, kterým tak dopřejete zároveň i pěknou krátkou dovolenou. Přinášíme vám pár tipů, kde můžete svůj jedinečný den oslavit sami s rodinou nebo s přáteli.

Svatba na pláži

Luxusním místem na svatbu je samozřejmě pláž. Na poloostrově Istrie najdete spoustu krásných měst, jako je Rovinj, Pula, Poreč nebo Opatija. Všechny mají krásné pobřeží a všude najdete pěkná místa, kde můžete den zakončit v malebné hospůdce nebo honosné restauraci. Také Dalmácie ukrývá spoustu krásných míst pro svatbu jako stvořených.

Co takhle Šibenik, do jehož zálivu se vlévá řeka Krka s vodopády? Že to zní jako sen? Splňte si ho! Nádherné kulisy ke svatebním fotkám vám každopádně zajistí úžasné historické město Dubrovník, které patří celosvětově mezi jednu z nejvyhledávanějších svatebních destinací.

Plitvická jezera

Nádherné svatební fotografie pořídíte například v národním parku Plitvická jezera, který je zapsaný na seznamu UNESCO. Napočítáte tu celkem 140 vodopádů, 16 velkých jezer a několik dalších malých jezírek. Ohromí vás překrásná příroda v kaňonu řeky Korana, která protéká horskými masivy Velká a Malá Kapela a Plešavica. Projeďte se po obřadu loďkou mezi nádhernými vodopády a dopřejte sobě i svým blízkým nezapomenutelný den!

plitvice

Svatba na jachtě

Pokud patříte mezi milovníky moře a jachtingu, nabízí se skvělá možnost svatby na jachtě. Chorvatsko je ráj pro romantiky, neboť právě tady najdete spoustu malých kouzelných přístavů a skvostných zátok. Obřad může probíhat přímo na palubě nebo na některé z mnoha krásných opuštěných pláží. Vydejte se na některý z ostrovů jako je Korčula, Hvar nebo Brač! Chcete malou plachetnici nebo velký katamarán? V Chorvatsku je možné všechno!

ČTĚTĚ:   Nová lanovka na kopec Srdj nad Dubrovníkem

svatba v Chorvatsku

 


levné apartmány Chorvatsko
Levné ubytování v Chorvatsku

Svatba u moře? Chorvatsko je ideální!
5 (100%) 1 hlas[ů]

3 Responses to Svatba u moře? Chorvatsko je ideální!

  1. František Hertl

    Veronika Černocká co vy na to?

  2. Dana Bartáková

    My chtěli,… Ale těch opičáren kolem toho.. Přeložit všechny dokumenty včetně rodných listů… Jedině na ambasádě v Zagrebu by to docela šlo…

Klikněte přes kterou službu chcete vložit komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


publikováno: Dub 2018, Kategorie : Chorvatsko